MICROBLADING OBOČÍ

Galerie:

Video:

Microblading je úprava obočí, která spočívá ve vykreslování jednotlivých chloupků speciálním ručním perem. Docílíte tak nejpřirozenějšího efektu, s rychlým hojením. Tato metoda, na rozdíl od klasického permanentního make-up, se aplikuje pouze do horní vrstvy kůže. Aplikace je tím pádem méně bolestivá a vydrží až dva roky, což je výhodou, protože kůže přirozeně ochabuje a kontury obličeje se mění.

Obočí je metodou microbladingu po dvou letech možné změnit. Barva postupně mizí, na rozdíl od permanentního make-upu, kde barva zůstává a může měnit svůj pigment. Použité barvy jsou přírodní. Před aplikací se nanáší anestezie, která obočí znecitliví. Microblading trvá až 2 hodiny, kdy samotná micropigmentace trvá 40 minut. Před samotným úkonem se provádí konzultace, předkreslení tvaru obočí a výběr odstínu barvy.

Lze také provést tzv. shading, nebo-li prostínování obočí. Pro ty, kteří jsou zvyklí líčit si obočí výrazněji. Používané nástroje jsou jednorázové a sterilní. V ceně služby je i korekce po 5-ti týdnech.

Ceník služeb:

*V případě neomluveného termínu alespoň 24h předem si účtují 250Kč az 500Kč dle rezervovaného času storno poplatek. Tato částka bude účtována při další schůzce.

Copyright © Erika Zelenková Webdesign Jan Málek, ludvalopuch@seznam.cz