PERMANENTNÍ MAKE-UP RTŮ

Galerie:

Video:

Jestliže toužíte po tom, abyste stále dokola nemusela používat rtěnku a Vaše rty byly hned po probuzení dokonale krásné a plné, je pro Vás permanentní make-up rtů tím pravým řešením.

Permanentní make-up může upravit velikost, tvar a barvu Vašich rtů. Přirozenou barvu lze pouze zvýraznit, ale také se můžete rozhodnout pro jiný a nápadnější odstín. Nejmodernější technikou pro permanent make-up rtů je tzv. stínování, které si lze ve výsledku představit jako konturu, kterou rozetřete směrem do středu rtu (3D efekt). Docílíte tím plných a krásných rtů a nemusíte už řešit rozpitou konturu nebo skvrny od rtěnky na oblečení či sklenici.

Průběh aplikace permanentního make-upu rtů:

Pro dokonalý výsledek je nezbytný perfektní tvar a správný odstín, proto spolu vybereme odstín s ohledem na typ Vašeho pigmentu a budeme věnovat dostatek času a pozornosti zakreslení kontury Vašich rtů.

Následuje vlastní aplikace pigmentu, před kterou jsou Vaše rty ošetřeny účinným anestetikem, takže se nemusíte obávat bolesti.

Vaše rty budou bezprostředně po aplikaci lehce nateklé a také barva bude velmi výrazná až do tzv. vyloupnutí, které nastane přibližně za 5-7 dnů. Po vyloupnutí se barevný pigment začne tzv. dobarvovat, takže konečný odstín můžeme posuzovat až 4 týdny po aplikaci, a to je také nejbližší termín, kdy můžeme provádět korekci (která bude v případě Vašeho prvního make-upu rtů s největší pravděpodobností potřeba).

Délka aplikace metody trvá přibližně 2 hodiny.

Příprava na permanentní make-up rtů (pokyny pro Vás):

Ceník služeb:

*V případě neomluveného termínu alespoň 24h předem si účtují 250Kč az 500Kč dle rezervovaného času storno poplatek. Tato částka bude účtována při další schůzce.

Copyright © Erika Zelenková Webdesign Jan Málek, ludvalopuch@seznam.cz