PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS

Galerie:

Video:

Prodlužování řas se věnuji od roku 2007 a od roku 2008 jsem pracovala jako školitelka v prodlužování řas pro ČR. Pracuji převážně se značkou Xtreme lashes, která byla jako první na trhu a je také ta, která na něj uvádí veškeré trendy. Použitím této značky a správné aplikaci nehrozí alergické reakce ani žádné jiné podráždění očí.

Prodlužování řas je aplikace jedné či více syntetických řas na Vaši vlastní řasu. Řasy je potřeba doplňovat každé 3-4 týdny. Délka, síla a natočení syntetických řas se určuje podle kvality Vašich vlastních řas. Lze docílit přirozeného i velice extravagantní vzhledu. Při technice „volumation“ se používají speciálně odlehčené řasy, které i při aplikaci více řas na jednu řasu nepoškozují řasy přírodní. Aplikace je prováděna hypoalergenním lepidlem, necítíte při ní žádný zápach ani čpění lepidla. Oči po aplikaci nepálí, nesvědí a nejsou červené.

Pokud je prodloužení řas správně provedeno a klientka o řasy správně pečuje, nošení je možné neomezeně i několik let. Všechny potřebné kosmetické doplňky je možné u mě zakoupit.

Ceník služeb:

*V případě neomluveného termínu alespoň 24h předem si účtují 250Kč az 500Kč dle rezervovaného času storno poplatek. Tato částka bude účtována při další schůzce.

Copyright © Erika Zelenková Webdesign Jan Málek, ludvalopuch@seznam.cz